Бородулькина Т.А. : [24] Collection home page

кандидат психологічних наук, доцент

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 24
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2.pdf.jpg2022Метафоричні асоціативні карти в роботі з дитячою травмоюБородулькіна, Т.О.
9.pdf.jpg2022Дослідження ефективності групового онлайн курсу з подолання стресів АБСР: підготовчий етапХундхаммер, Т.; Боковець, А.; Бородулькіна, Т.; Бондаревич, І.
1.pdf.jpg2022Організація та методичне забезпечення дослідження ефективності групового онлайн курсу з подолання стресів АБСР.Бондаревич, І.; Бородулькіна, Т.
35.pdf.jpg2022Духовне «Я» як основа успішної професійної діяльності медіатораБородулькіна, Т.О.
6.pdf.jpg2021Актуалізація екзистенціальних смислів та самосвідомості як форма психологічної інтервенції в консультативній практиці психологаБородулькіна, Т.
402.pdf.jpg2020Вальдорфська педагогіка: психологічний вимірБородулькіна, Т.О.
ТЕЗИ Бородулькіна_Тернопіль.pdf.jpg2018Особливості дивергентного мислення молодших школярів в умовах впровадження вальдорфської педагогіки в загальноосвітньому навчальному закладіБородулькіна, Т.О.
статья_служение Бородулькина.pdf.jpg2013Психосемантичний аналіз ставлення до служіння у майбутніх психологівБородулькіна, Т.О.
Статья_метафорич тренинг_Бородулькина.pdf.jpg2012Метафоричний тренінг як інноваційна психотехнологія навчання студентів-психологівБородулькіна, Т.О.
статья_Бородулькина_отношение к ВП родителей_2017.pdf.jpg2017Психосемантический анализ отношения к служению у будущих психологовБородулькіна, Т.А.
статья_Бородулькина_Межинская.pdf.jpg2014Представленість емоційних станів людини в зовнішній рекламіБородулькіна, Т.О.; Межинська, Г.В.
статья_Бородулькина_МАК в работе с детьми 2016.pdf.jpg2016Опыт использования метафорических ассоциативных карт в психологической работе с детьмиБородулькина, Т.А.
статья вальдорф_Бородулькина.pdf.jpg2015Вальдорфська педагогіка як здоров’язберігаюча та оздоровча освітня системаБородулькіна, Т.О.
статья  МАК РУКИ _МОНОГРАФИЯ_ЭЛ ВАРИАНТ.pdf.jpg2018Авторские метафорические ассоциативные карты «Руки» в психологической практикеБородулькина, Т.А.
Стаття_метафора_Бородулькина.pdf.jpg2012Метафора в процесі професійної підготовки майбутніх психологівБородулькіна, Т.О.
Стаття ЗАПОРІЗЬКИЙ ВАЛЬДОРФСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ_досвід та перспективи.pdf.jpg2019Запорізький вальдорфський експеримент: досвід і перспективиБородулькіна, Т.О.
Бородулькіна_стаття_ЭМПИРИЧЕСКОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ ПСИХОСЕМАНТИКИ ДЕТСКОГО РИСУНКА_ВАЛЬДОРФСКИЙ ЭКСПЕРИМЕНТ.pdf.jpg2019Эмпирическое исследование психосемантики детского рисунка: вальдорфский экспериментБородулькина, Т.А.; Borodulkina, T.O.
Бородулькіна, Мордвинцева_стаття.pdf.jpg2015Особливості уявлень про емоції та почуття у дітей дошкільного вікуБородулькіна, Т.А.; Мордвинцева, М.В.
Бородулькіна Т.О. Розвивальний аспект викладання навчального курсу Вступ до спеціальності психологія.pdf.jpg2017Розвивальний аспект викладання навчального курсу «Вступ до спеціальності: психологія»Бородулькіна, Т.О.
Бородулькина_Статья_метафорич_карты.pdf.jpg2014Опыт использования метафорических ассоциативных карт в преподавании психологических дисциплинБородулькина, Т.А.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 24