Бородулькина Т.А. : [19] Collection home page

кандидат психологічних наук, доцент

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 19 of 19
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
402.pdf.jpg2020Вальдорфська педагогіка: психологічний вимірБородулькіна, Т.О.
ТЕЗИ Бородулькіна_Тернопіль.pdf.jpg2018Особливості дивергентного мислення молодших школярів в умовах впровадження вальдорфської педагогіки в загальноосвітньому навчальному закладіБородулькіна, Т.О.
статья_служение Бородулькина.pdf.jpg2013Психосемантичний аналіз ставлення до служіння у майбутніх психологівБородулькіна, Т.О.
Статья_метафорич тренинг_Бородулькина.pdf.jpg2012Метафоричний тренінг як інноваційна психотехнологія навчання студентів-психологівБородулькіна, Т.О.
статья_Бородулькина_отношение к ВП родителей_2017.pdf.jpg2017Психосемантический анализ отношения к служению у будущих психологовБородулькіна, Т.А.
статья_Бородулькина_Межинская.pdf.jpg2014Представленість емоційних станів людини в зовнішній рекламіБородулькіна, Т.О.; Межинська, Г.В.
статья_Бородулькина_МАК в работе с детьми 2016.pdf.jpg2016Опыт использования метафорических ассоциативных карт в психологической работе с детьмиБородулькина, Т.А.
статья вальдорф_Бородулькина.pdf.jpg2015Вальдорфська педагогіка як здоров’язберігаюча та оздоровча освітня системаБородулькіна, Т.О.
статья  МАК РУКИ _МОНОГРАФИЯ_ЭЛ ВАРИАНТ.pdf.jpg2018Авторские метафорические ассоциативные карты «Руки» в психологической практикеБородулькина, Т.А.
Стаття_метафора_Бородулькина.pdf.jpg2012Метафора в процесі професійної підготовки майбутніх психологівБородулькіна, Т.О.
Стаття ЗАПОРІЗЬКИЙ ВАЛЬДОРФСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ_досвід та перспективи.pdf.jpg2019Запорізький вальдорфський експеримент: досвід і перспективиБородулькіна, Т.О.
Бородулькіна_стаття_ЭМПИРИЧЕСКОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ ПСИХОСЕМАНТИКИ ДЕТСКОГО РИСУНКА_ВАЛЬДОРФСКИЙ ЭКСПЕРИМЕНТ.pdf.jpg2019Эмпирическое исследование психосемантики детского рисунка: вальдорфский экспериментБородулькина, Т.А.; Borodulkina, T.O.
Бородулькіна, Мордвинцева_стаття.pdf.jpg2015Особливості уявлень про емоції та почуття у дітей дошкільного вікуБородулькіна, Т.А.; Мордвинцева, М.В.
Бородулькіна Т.О. Розвивальний аспект викладання навчального курсу Вступ до спеціальності психологія.pdf.jpg2017Розвивальний аспект викладання навчального курсу «Вступ до спеціальності: психологія»Бородулькіна, Т.О.
Бородулькина_Статья_метафорич_карты.pdf.jpg2014Опыт использования метафорических ассоциативных карт в преподавании психологических дисциплинБородулькина, Т.А.
Бородулькина_ стаття_преподаватели.pdf.jpg2012Психосемантичний аналіз ставлення до викладачів у майбутніх психологів та соціальних працівниківБородулькіна, Т.О.
Бородулькина статья_психолог_клиент .pdf.jpg2011Психолог та клієнт в психосемантичному просторі образу професії майбутніх психологівБородулькіна, Т.О.
EEJPL_hand_metaphor_reviewed_borodulkina.pdf.jpg2017Метафора руки как проективный материал в работе практического психологаБородулькина, Т.
Borodulkina_Tatyana_тезисы_служение.pdf.jpg2018О ценности служения в социономических профессияхБородулькина, Т.А.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 19 of 19