Browsing by Issue Date

Jump to a point in the index:
Showing results 1 to 20 of 11137  next >
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
22.pdf.jpg2007Запозичення у системі надходжень до державного бюджетуЧвалюк, А.М.
9.pdf.jpg2007Етапи формування закону про державний бюджетЧвалюк, А.М.
Автореферат  Баклан І.В..pdf.jpg2007Кримінологічна характеристика та попередження злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, що вчинюються неповнолітнімиБаклан, І.В.; Baklan, I.
Алешина_автореф.pdf.jpg2007Провокація злочину (кримінально-правове дослідження)Альошина, О.І.; Alyoshina, O.I.
Монография К.pdf.jpg2008Використання спеціальних знань при розслідуванні розкрадань вантажів на залізничному транспортіКузьмічов, В.С.; Пиріг, І.В.
Титаренко_монография.pdf.jpg2008Кримінологічна характеристика та протидія економічним злочинам у вугільній промисловостіТитаренко, О.О.
Автореферат-Бабанін.pdf.jpg2008Кримінальна відповідальність за порушення чинних на транспорті правилБабанін, С.В.; Babanin, S.V.
№4, 2009.pdf.jpg2009Процедурні аспекти інформаційного забезпечення проведення службою карного розшуку інтрузивних оперативно-розшукових заходівБочковий, О.В.
Проблемы принятия инвестиционных решений на предприятии.pdf.jpg2009Проблемы принятия инвестиционных решений на предприятииИванов, С.В.; Іванов, С.В.
Проблемы принятия инвестиционных решений на предприятии.pdf.jpg2009Проблемы принятия инвестиционных решений на предприятииИванов, С.В.; Іванов, С.В.
Наливайко Л.Р._монографія.pdf.jpg2009Державний лад України: теоретико-правова модельНаливайко, Л.Р.
Абросимова_автореферат.pdf.jpg2009Злочинність неповнолітніх та запобігання їй на регіональному рівніАбросімова, Ю.А.; Abrosimova, Yu. A.
Автореферат_Березняк_канд.pdf.jpg2009Екстрадиція як інститут кримінально-процесуального права УкраїниБерезняк, В.С.; Bereznyak, V.S.
Волох_автореф.pdf.jpg2009Попередження адміністративних деліктів органами внутрішніх справВолох, О. К.; Volokh, A. K
автореферат_Буткевич.pdf.jpg2009Адміністративно-правовий статус Державного комітету фінансового моніторингу УкраїниБуткевич, С.А.; Butkevich, S.A.
Пособие Пирог[1]пр.pdf.jpg2010Участь співробітників експертних підрозділів транспортної міліції у розслідуванні розкрадань вантажів на залізничному транспортіПиріг, І.В.
№4, 2010.pdf.jpg2010Застосування інформаційно-аналітичних технологій в оперативно-розшуковій діяльностіБочковий, О.В.
19.pdf.jpg2010Засади мультикультурної освіти на європейському просторіЛєбєдєва, Я.; Рудік, О.; Lebedeva, Ya.; Rudik, O.
автореферат Белая(Христова).pdf.jpg2010Кримінальна відповідальність за групові злочиниБіла, Ю.В.; Bila, Yu.V.
Борзих Автореферат_март.pdf.jpg2010Діяльність захисника щодо забезпечення прав і свобод підозрюваного та обвинуваченого в кримінальному процесі УкраїниБорзих, Неллі Вікторівна; Borzych, N. V.