Богуславський М.Г. : [7] Collection home page

кандидат юридичних наук, науковий співробітник навчально- наукової лабораторії з дослідження проблем протидії організованій злочинності та корупції ННІП та ПФПНП ДДУВС

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 7 of 7
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
Метод.рекомендації іноземці.pdf.jpg2023Алгоритм діяльності підрозділів стратегічних розслідувань щодо перевірки законності перебування на території України представників «етнічних діаспор», що входять до складу транснаціональних та етнічних організованих груп та злочинних організаційМороз, В.П.; Богуславський, М.Г.; Паршин, Ю.І.; Санакоєв, Д.Б.
ДСР оцінка діяльності під час воєного стану.pdf.jpg2022Оцінка рівня стану організованої злочинності в Україні та протидії підрозділами Департаменту стратегічних розслідувань НПУ в умовах воєнного стануМороз, В.П.; Богуславський, М.Г.; Ревіна, Г.В.
Метод.рекомендації вимагання.pdf.jpg2023Виявлення і розкриття кваліфікованих видів вимагань вчинених учасниками організованих груп та злочинних організаційМороз, В.П.; Богуславський, М.Г.; Санакоєв, Д.Б.
Монографія Мороз, Чаплинський 04.04.23-1.pdf.jpg2023Протидія організованій злочинності в Україні: сучасність та перспективиМороз, В.П.; Чаплинський, К.О.; Богуславський, М.Г.; Волошина, М.О.
34.pdf.jpg2022Правопорушення у сфері проведення операцій з об’єктами нерухомого майна: особливості характеристики правопорушеньПаршин, Ю; Мороз, В.; Богуславський, М.; Parshyn, Yu.; Moroz, V.; Boguslavskyi, M.
Метод.рекомендації операції з нерухомістю.pdf.jpg2022Протидія кримінальним та іншим правопорушенням у сфері проведення операцій з об’єктами нерухомого майнаЧаплинський, К.О.; Мороз, В.П.; Павлова, Н.В.; Богуславський, М.Г.; Санакоєв, Д.Б.
Порівняльні таблиці запитальників Європолу.pdf.jpg2022Порівняльні таблиці запитальників ЄврополуБогуславський, М.Г.; Санакоєв, Д.Б.; Юр’єв, Д.С.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 7 of 7