Резцова Н.С. : [7] Collection home page

викладач

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 7 of 7
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
51.pdf.jpg2023Затримання особи, яка підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, як спосіб правомірного обмеження права на свободу та особисту недоорканністьШумська (Резцова), Наталія; Shumska (Reztsova), Nataliya
метод_ЄКПЛ_ДДУВС_правка.pdf.jpg2022Застосування положень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод в контексті затримання уповноваженою службовою особою в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу УкраїниЦуцкірідзе, М.С.; Рогальська, В.В.; Солдатенко, О.А.; Гаркуша, А.Г.; Лазарева, Д.В.; Гайду, С.В.; Бурлака, В.В.; Мельниченко, А.В.; Резцова, Н.С.; Романов, М.Ю.
9.pdf.jpg2021Компаративістичний аналіз законодавства України та Казахстану щодо регламентації порядку затриманняРезцова, Н.С.; Хан, В.В.
29.pdf.jpg2020Затримання особи на підставі ухвали слідчого судді, суду про дозвіл на затримання з метою приводу: Підстави та процесуальний порядокРезцова, Н.С.
Затриманя_криминал_провадження.pdf.jpg2021Затримання у кримінальному провадженніЗахарко, А.В.; Рогальська, В.В.; Солдатенко, О.А.; Лазарева, Д.В.; Гаркуша, А.Г.; Федченко, В.М.; Резцова, Н.С.
23.pdf.jpg2020Process of detention in ukrainian criminal procedureLazareva, D.; Reztsova, N.; Лазарева, Д.; Резцова, Н.
14.pdf.jpg2021Поняття і підготовка до проведення судової вибухотехнічної експертизи: теоретичний та практичний аспектиКучеренко, Д.; Резцова, Н.С.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 7 of 7