Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/6703
Title: Гендерний портрет Дніпропетровської області
Authors: Гиренко, Л.А.
Наливайко, Л.Р.
Вакулич, М.М.
Добробог, Л.М.
Комих, Н.Г.
Марценюк, Л.В.
Мінакова, Є.В.
Можечук, Л.В.
Охота, Н.В.
Полянська, Я.В.
Ревіна, Г.В.
Самотуга, А.В.
Толошна, Н.В.
Citation: Гендерний портрет Дніпропетровської області : наук.-практ. вид. (жовтень 2020 р.) /кол. авт., ред. Л.Р. Наливайко (за сприяння Дніпропетровської обласної ради, комунального підприємства ДОР «Представництво Придніпров’я» та громадської організації «WOMEN plus»). – Дніпро: ДДУВС, 2020. – 94 с.
Issue Date: 2020
Publisher: ДДУВС
Keywords: Дніпропетровська область
демографічна характеристика
публічне управління
громадсько-політичне життя
зайнятість
безробіття
охорона здоров’я
освіта
соціальний захист
правоохоронні органи
правопорушення
міжнародні порівняння
гендер
Abstract: Гендерний портрет Дніпропетровської області – це аналітична збірка, що включає актуальну соціально-демографічну статистику та особливості таких груп, як жінки і чоловіки. Зібрана інформація відтворює демографічні характеристики регіону та включає достовірні показники у таких сферах як політика та публічне управління, громадсько-політичне (суспільне) життя, зайнятість населення та рівень безробіття, охорона здоров’я, освіта, соціальний захист населення, статистика представництва жінок і чоловіків у правоохоронних органах. У збірці наведено результати унікальних міжнародних досліджень. Її перевагою є розроблені гендерними експертами узагальнення, висновки та рекомендації, які суттєво спрощують використання статистичних даних у нормотворчості, правозастосуванні, стратегічному плануванні та управлінні, освітній і науковій діяльності тощо. Видання розраховано на експертне середовище, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, науковців, освітян та здобувачів освіти, а також усіх тих, хто цікавиться проблематикою гендерної рівності в суспільстві та Дніпропетровському регіоні.
URI: http://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/6703
ISBN: 978-617-7665-92-1
Appears in Collections:Вакулич М.М.
Грицай І.О.
Добробог Л.М.
ЗВІТИ
Звіти
Комих Н.Г.
Можечук Л.В.
Мінакова Є.В.
Наливайко Л. Р.
Ревіна Г.В.
Самотуга Андрій ВалерійовичItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.