Пошук


Почати новий пошук
Додати фільтри:

Використовуйте фільтри для уточнення результатів пошуку.


Результати 1-10 зі 275.
Знайдені матеріали:
Попередній переглядДата випускуНазваАвтор(и)
2.pdf.jpg2017Безупинне комп'ютерне навчання, як складова якісної підготовки фахівців у системі навчальних закладів МВС УкраїниВишня, В.Б.
1.pdf.jpg2017Вдосконалення навчального процесу з урахуванням сучасних тенденцій інформатизації структурних підрозділів Національної поліціїРижков, Е.В.
Монографія _Царьов.pdf.jpg2016Підготовка до професійної адаптації майбутніх правоохоронців у вищих навчальних закладах МВС УкраїниЦарьов, О.Д.; Tsariov, О. D.
методичка_Булах.pdf.jpg2017Методика проведення занять з атлетичної гімнастики у ВНЗ зі специфічними умовами навчанняБулах, С.М.; Боровинський, С.Б.; Bulakh, S.M.; Borovynsky, S.B.
5.pdf.jpg2016Досвід використання інноваційних методів у викладанні курсу загальної соціології у юридичному ВНЗПідлісний, М.М.; Pidlisnyi, M.M.
4.pdf.jpg2016Інноваційний підхід до вдосконалення практичної складової навчального процесу у вузах МВС на прикладі ДДУВСЗолотоноша, О.В.; Рижков, Е.В.; Zolotonosha, O.V.; Ryzhkov, E.V.
12.pdf.jpg2017Проблеми ціннісних спрямувань особистості в процесі професіонального вибору в сфері правоохоронної діяльностіКвасневська, Є.С.; Терещенко, В.Ю.
32.pdf.jpg2017Досвід США у підготовці кадетів поліції до несення служби з охорони публічного порядкуАндреєв, А.В.
38.pdf.jpg2017Проблеми правового забезпечення здобувачів вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання системи МВС УкраїниДжафаров, Ш.З.
3.pdf.jpg2018Проблема підготовки фахівців кібербезпеки для органів Національної поліціїВолков, Ю.М.