Browsing by Issue Date

Jump to a point in the index:
Showing results 100 to 119 of 11137 < previous   next >
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
17.1.pdf.jpg2015Принцип відкритості та прозорості у діяльності Національної поліції УкраїниНаливайко, Л.Р.; Nalyvaiko, L.R.
МОНОГРАФІЯ ЦАРЬОВА.pdf.jpg2015Етнокультурна семантика в обрядовій фразеології східнослобожанських говірокЦарьова, І.В.
Використання апарату економіко-математичного моделювання в практиці виробничо-торгівельного підприємства.pdf.jpg2015Використання апарату економіко-математичного моделювання в практиці виробничо-торговельного підприємстваІванов, С.В.; Ivanov, S.V.
Бородулькіна, Мордвинцева_стаття.pdf.jpg2015Особливості уявлень про емоції та почуття у дітей дошкільного вікуБородулькіна, Т.А.; Мордвинцева, М.В.
МРповернення жертв від торгівлі людьми_2015.pdf.jpg2015Правові аспекти організації повернення в Україну постраждалих від торгівлі людьми осібГолобородько, Д.В.; Мислива, О.О.; Шаблистий, В.В.; Holoborodko, D.V.; Myslyva, O.O.; Shablystyi, V.V.
Касяненко Є.В..pdf.jpg2015Державний контроль за діяльністю органів місцевого самоврядування: теоретико-правові засадиКасяненко, Є.В.
Розвиток національної економіки на засадах неоіндустріальної модернізації.pdf.jpg2015Розвиток національної економіки на засадах неоіндустріальної модернізаціїІванов, С.В.; Перебийніс, В.І.; Котов, Є.В.; Федірець, О.В.
Komunikativna_kultura_yurista Марченко.pdf.jpg2015Комунікативна культура юристаМарченко, О.В.; Marchenko, O.V.
Монографія Собакарь Коллер.pdf.jpg2015Адміністративна відповідальність за правопорушення у сфері безпеки дорожнього рухуКоллер, Ю.С.; Собакарь, А.О.; Koller, Y.S.; Sobokar, A.O.
Монография Собакарь Бєлих.pdf.jpg2015Адміністративна діяльність Державної автомобільної інспекції МВС УкраїниБєлих, Д.В.; Собакарь, А.О.; Bielykh, D.V.; Sobokar, A.O.
ПОДВИЖ ИГРЫ Скрипченко.pdf.jpg2015Подвижные игры и эстафеты с элементами туризмаСкрипченко, И.Т.
13. Вакулич М.М. Методичні підходи до рейтингування інвестиційного клімату.pdf.jpg2015Методичні підходи до рейтингування інвестиційного кліматуВакулич, М.М.
Монографія Лежнєва для друку, 2014.pdf.jpg2015Санкції у трудовому праві УкраїниЛежнєва, Т.М.; Lezhnieva, T.М.
Підходи до ухвалення організаційних рішень і вибору фінансової стратегії підприємства.pdf.jpg2015Підходи до ухвалення організаційних рішень і вибору фінансової стратегії підприємстваІванов, С.В.
Дараган_Методичні рекомендації ОРД.pdf.jpg2015Особливості проведення оперативними підрозділами ОВС моніторингу видатків бюджетних коштів та взаємодії із контролюючими органами з метою виявлення та документування фактів їх розкрадання та привласнення посадовими особами підприємств, установ та організацій різних форм власностіДараган, В.В.; Єфімов, В.В.; Мирошниченко, Д.М.; Бідняк, В.А.
16.pdf.jpg2015Принцип субсидіарності як один із головних принципів діяльності органів місцевого самоврядуванняНаливайко, Л.Р.; Ковбаса, Ю.В.; Nalyvaiko, L.R.; Kovbasa, Y.V.
24.Чепік-Трегубенко.pdf.jpg2015Інформаційна система суспільства: теоретико-правовий аспектЧепік-Трегубенко, О.С.
№4, 2015.pdf.jpg2015Різнонаправленість правоохоронної діяльності з протидії злочинності як показник її неефективностіБочковий, О.В.; Bochkovyi, O.V.
11. Вакулич М.М. Моніторинг стану інвестиційного клімату економіки України новітні підходи та сучасні моделі.pdf.jpg2015Моніторинг стану інвестиційного клімату економіки України: новітні підходи та сучасні моделіВакулич, М.М.
5.pdf.jpg2015Перспективні напрями наукових досліджень сучасних міжнародних відносинСтепаненко, К.В.; Stepanenko, K.V.