Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/1370
Title: Особливості проведення оперативними підрозділами ОВС моніторингу видатків бюджетних коштів та взаємодії із контролюючими органами з метою виявлення та документування фактів їх розкрадання та привласнення посадовими особами підприємств, установ та організацій різних форм власності
Authors: Дараган, В.В.
Єфімов, В.В.
Мирошниченко, Д.М.
Бідняк, В.А.
Keywords: бюджет
моніторинг видатків бюджетних коштів
державні закупівлі
розкрадання та привласнення бюджетних коштів
порушення бюджетного законодавства
відповідальність за порушення бюджетного законодавства
економічні злочини
взаємодія оперативних підрозділів з контролюючими органами
Issue Date: 2015
Publisher: ДДУВС
Citation: Особливості проведення оперативними підрозділами ОВС моніторингу видатків бюджетних коштів та взаємодії із контролюючими органами з метою виявлення та документування фактів їх розкрадання та привласнення посадовими особами підприємств, установ та організацій різних форм власності : наук.-метод. рек. / В.В. Дараган та ін. – Дніпропетровськ : ДДУВС, 2015. – 85 с.
Abstract: Методичні рекомендації підготовлені на виконання п. 7 Плану наукового співробітництва ДДУВС з ГУМВС України в Дніпропетровській області на 2015 рік. У методичних рекомендаціях, систематизовано теоретичні розробки та практичні рекомендації з моніторингу видатків бюджетних коштів та взаємодії із контролюючими органами з метою виявлення та документування фактів їх розкрадання та привласнення посадовими особами підприємств, установ та організацій різних форм власності силами оперативних підрозділів ОВС України. В основу висновків та рекомендацій покладено результати статистичних даних, позитивний досвід роботи правоохоронних органів, зокрема підрозділів ПЗСЕ МВС України, а також результати дисертаційного дослідження одного із авторів. Для працівників правоохоронних органів, викладачів та наукових працівників, студентів, курсантів, а також тих, хто досліджує проблеми протидії економічним злочинам.
URI: http://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/1370
Appears in Collections:Дараган В.В
Методичні рекомендації
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Єфімов В.В.

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Дараган_Методичні рекомендації ОРД.pdf889,72 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.