Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/2364
Title: Участь співробітників експертних підрозділів транспортної міліції у розслідуванні розкрадань вантажів на залізничному транспорті
Authors: Пиріг, І.В.
Keywords: експертні підрозділи
транспортна міліція
розслідування розкрадання вантажів на залізничному транспорті
експертна діяльність органів внутрішніх справ
Issue Date: 2010
Publisher: ДДУВС
Citation: Пиріг І.В. Участь співробітників експертних підрозділів транспортної міліції у розслідуванні розкрадань вантажів на залізничному транспорті: навч.-практ. посіб. – Дніпропетровськ: ДДДУВС, 2010. – 104 с.
Abstract: Розглядаються актуальні теоретичні і практичні проблеми участі співробітників експертних підрозділів у розслідуванні розкрадань вантажів на залізничному транспорті. На основі узагальнення практики визначено суб’єктів використання спеціальних знань розслідування розкрадань вантажів на залізничному транспорті, види участі спеціалістів експертних підрозділів на всіх етапах розслідування, розроблено методичні рекомендації щодо проведення слідчих дій за участю спеціалістів, особливості проведення експертиз за даною категорією злочинів. Для науковців, викладачів, курсантів і студентів юридичних закладів освіти, працівників-практиків органів внутрішніх справ.
URI: http://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/2364
Appears in Collections:Пиріг І.В.
ПІДРУЧНИКИ, НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ
Підручники, навчальні посібники

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Пособие Пирог[1]пр.pdf1,23 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.