Browsing by Author Філяніна, Л.А.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 21  next >
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
80.pdf.jpg2017Актуальні питання партнерських відносин НАТО – УкраїнаФіляніна, Л.А.
42.pdf.jpg2018Армія vs жінки: питання гендерної рівності в деяких сучасних збройних силах світуФіляніна, Л.А.; Filyanina, L.A.
22.pdf.jpg2017Використання національної бази даних ДНК-профілів для розкриття злочинівФіляніна, Л.А.
40.pdf.jpg2019Вступ до НАТО: стратегічний вибір УкраїниФіляніна, Л.А.; Біденчук, Т.М.
39.pdf.jpg2017Відшкодування збитків особам, постраждалим від торгівлі людьми (міжнародний аспект)Філяніна, Л.А.
3.pdf.jpg2018Дезінтеграційні процеси Європейського СоюзуФіляніна, Л.А.; Біденчук, Т.М.; Filyanina, L.A.,; Bidenchuk, T.N.
37.pdf.jpg2018Забезпечення безпеки потерпілого під час проведення досудового розслідуванняФіляніна, Л.А.
КПУ_пос-2017.pdf.jpg2017Конституційне право УкраїниБоняк, В.О.; Завгородній, В.А.; Самотуга, А.В.; Філяніна, Л.А.
32.pdf.jpg2017Криміналізація злочинів у сфері торгівлі людьми: міжнародно-правовий аспектФіляніна, Л.А.; Гринь, К.Р.; Filyanina, L.A.; Hryn, K.R.
Метод рекоменд СР МССПД.pdf.jpg2018Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Міжнародне співробітництво у сфері правоохоронної діяльності» для здобувачів вищої освіти 2 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності, спеціальності 081 «Право», що навчаються на другому (магістерському) рівні освітиЗавгородній, В.А.; Перепьолкін, С.М.; Сердюк, Л.М.; Філяніна, Л.А.
IДПЗК_мето._рек._до_СР_Право.pdf.jpg2018Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Історія держави і права зарубіжних країн» для здобувачів вищої освіти спеціальності 081 «Право», що навчаються на першому (бакалаврському) рівні вищої освітиФіляніна, Л.А.; Завгородня, Ю.С.; Долгорученко, К.О.; Мороз, Ю.Г.
IДПЗК_мето._рек._до_СР_ПД.pdf.jpg2018Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Історія держави і права зарубіжних країн» для здобувачів вищої освіти спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність», що навчаються на першому (бакалаврському) рівні вищої освітиФіляніна, Л.А.; Завгородня, Ю.С.; Долгорученко, К.О.; Мороз, Ю.Г.
39.pdf.jpg2019Міждержавне співробітництво у протидії проявам міжнародної злочинності в умовах технологічно прогресуФіляніна, Л.А.
3.jpg.jpg2019Міжнародне співробітництво у сфері кримінального провадження за законодавством України та Республіки МолдоваБерезняк, В.С.; Павлова, Н.В.; Паустовська, Н.К.; Федченко, В.М.; Філяніна, Л.А.
Метод рекоменд орг пов пострад від торгівлі людьми.pdf.jpg2017Організація повернення постраждалих від торгівлі людьми з-закордону: питання правового регулювання та правореалізаціїЛюдвік, В.Д.; Мислива, О.О.; Філяніна, Л.А.; Liudvik, V.D.; Myslyva, O.O.; Filianina, L.A.
22.pdf.jpg2018Правові наслідки окупації Автономної Республіки Крим: територіальні питання українсько-російських відносинФіляніна, Л.А.
13.pdf.jpg2017Практика Європейського суду з прав людини щодо виняткових обставин відступати від зобов’язань, передбачених КонвенцієюФіляніна, Л.А.
31.pdf.jpg2017Протидія торгівлі людьми в умовах реформування органів Національної поліціїФіляніна, Л.А.; Любова, Н.О.
36.pdf.jpg2018Співробітництво України і Організаціі Північноатлантичного договору запорука міжнародної безпекиФіляніна, Л.А.
26.pdf.jpg2017Стан захисту прав людини на тимчасово окупованій території України: міжнародний аспектФіляніна, Л.А.