Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/8490
Назва: Українська мова як іноземна
Автори: Леонова, Н.В.
Райлянова, В.Е.
Бібліографічний опис: Леонова Н.В. Українська мова як іноземна : навч. посіб. для студ. спец. 051 – «Економіка» і 073 – «Менеджмент» (бакалаврський рівень) / Н.В. Леонова, В.Е. Райлянова. – Дніпро : ДДУВС, 2022. – 104 с.
Дата публікації: 2022
Видавництво: ДДУВС
Ключові слова: частини мови
іменник
займенник
комунікація
етикет усного мовлення
терміни та термінологія української мови
українська мова
Короткий огляд (реферат): Посібник укладено відповідно до програми курсу «Українська мова як іноземна», розробленої для студентів, що є громадянами інших держав. Окрім методичних порад уміщено тренувальні вправи для аудиторної та самостійної роботи, що надають можливість практично застосувати засвоєний під час занять словниковий запас та закріпити вміння використовувати базові правила граматики. У кожному тематичному комунікативному блоці запропоновано найбільш уживані слова та вирази, діалоги, текст для домашнього читання. Посібник відповідає змісту та вимогам навчально-методичного комплексу дисципліни «Українська мова як іноземна». Може бути використаний для вивчення української мови як іноземної у ВНЗ різних рівнів акредитації, на курсах для іммігрантів різного рівня володіння мовою, на підготовчих відділеннях ВНЗ, спеціалізованих курсах тощо.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/8490
ISBN: 978-617-8032-50-0
Розташовується у зібраннях:Леонова Н.В.
Підручники, навчальні посібники
ПІДРУЧНИКИ, НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ
Райліанова В. Є.

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
макет_Навч посіб Леонова Райлянова.pdf3,87 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.