МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ : [20] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 20
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
МР_МЕВ_Сергієнко.pdf.jpg2023Методичні рекомендації для підготовки до семінарських і практичних занять з дисципліни «Міжнародні економічні відносини»Сергієнко, Т. І.
Методичка Жадяєва.pdf.jpg2023Методичні рекомендації з дисципліни "Юридична логіка"Жадяєв, Д. В.
Основи світової політики сем 3.pdf.jpg2023Методичні рекомендації до семінарських занять з дисципліни «Основи світової політики та транснаціональне співробітництво» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» денної та заочної форм навчанняХалапсіс, О.В.
теорії_цивілізацій_міжнародні_конфлікти_методичка.pdf.jpg2022Методичні рекомендації для самостійної та індивідуальної роботи з дисципліні «Теорії цивілізацій та міжнародні конфлікти» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти денної та заочної форм навчанняЄремєєва, І.А.
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС_ОГтаГ.pdf.jpg2022Навчально-методичний комплекс навчальної дисципліни «Основи геополітики та геостратегії» для здобувачів вищої освіти освітнього рівня бакалавр спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» денної, заочної та дистанційної форм навчанняСергієнко, Т.І.
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС_МЕВ.pdf.jpg2022Навчально-методичний комплекс навчальної дисципліни «Міжнародні економічні відносини» для здобувачів вищої освіти освітнього рівня бакалавр спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» денної, заочної та дистанційної форм навчанняСергієнко, Т.І.
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС_ЗПКПА_1.pdf.jpg2022Навчально-методичний комплекс навчальної дисципліни «Зовнішня політика кран Північної Америки» для здобувачів вищої освіти освітнього рівня бакалавр спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» денної, заочної та дистанційної форм навчанняСергієнко, Т.І.
МР_СТАЖУВАННЯ-Сергієнко.pdf.jpg2022Програма та методичні матеріали стажування для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти денної та заочної форми навчанняСергієнко, Т.І.
МР_Курсовая_ГПМВтаСП.pdf.jpg2022Методичні рекомендації з написання курсових робіт з навчальної дисципліни «Глобальні проблеми сучасних міжнародних відносин та світової політики» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти денної та заочної форм навчанняСергієнко, Т.І.
Методичка_Міжнародне право.pdf.jpg2022Методичні рекомендації для самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни «Міжнародне право» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти денної та заочної форм навчанняМикитчук, Н.М.
методичка_виробнича_практика_Єремєєва.pdf.jpg2022Програма та методичні матеріали виробничої практики для здобувачів вищої освіти освітнього рівня бакалавр спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» денної, заочної та дистанційної форм навчанняЄремєєва, І.А.
Метод рекоменд 2022-23 (1).pdf.jpg2022Методичні рекомендації з дисципліни «Українська мова професійного спрямування» для студентів спеціальностей 081 – «Право» і 262 «Правоохоронна діяльність» (бакалаврський рівень)Леонова, Н.В.; Мірошніченко, Л.В.
Країнознавство_курсова_робота.pdf.jpg2022Методичні рекомендації з написання курсових робіт з навчальної дисципліни «Країнознавство» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти денної та заочної форм навчанняЄремєєва, І.А.
Інформаційно-аналтична діяльність_методичка.pdf.jpg2022Методичні рекомендації для самостійної та індивідуальної роботи з дисципіни «Інформаційно-аналітична діяльність у міжнародних відносинах» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти денної та заочної форм навчанняЄремєєва, І.А.
Інтеграційні_методичка_Микитчук (1).pdf.jpg2022Методичні рекомендації для самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни «Інтеграційні та дезінтеграційні процеси в Європі» для здобувачів вищої освіти освітнього рівня бакалавр спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» денної, заочної та дистанційної форм навчанняМикитчук, Н.М.
зовнішня політика країн Європи_методичка.pdf.jpg2022Методичні рекомендації для самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни «Зовнішня політика країн Європи» для здобувачів вищої освіти освітнього рівня бакалавр спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» денної, заочної та дистанційної форм навчанняЄремєєва, І.А.
дип протокол_етикет_Несправа.pdf.jpg2022Методичні рекомендації для самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни «Дипломатичний протокол та етикет» для здобувачів вищої освіти освітнього рівня бакалавр спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» денної, заочної та дистанційної форм навчанняНесправа, М.В.
глобалізація _та_воєнно-політичні_аспекти_МВ_методичка.pdf.jpg2022Методичні рекомендації для самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни «Глобалізація та військово-політичні аспекти міжнародних відносин» для здобувачів вищої освіти освітнього рівня бакалавр спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» денної, заочної та дистанційної форм навчанняЄремєєва, І.А.
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС_СМВ_ред.pdf.jpg2022Самоменеджмент фахівця з міжнародних відносинСергієнко, Т.І.
макет_Дипломатичний_протокол.pdf.jpg2022Основи дипломатичного протоколу та етикетуНесправа, М.В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 20