Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/5098
Title: Алгоритми дій поліцейського при оформленні матеріалів про порушення правил дорожнього руху та у випадку оскарження постанови поліцейського до суду
Authors: Миронюк, Р.В.
Голобородько, Д.В.
Keywords: правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху
повноваження поліцейських
порушення правил дорожнього руху
правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху зафіксовані в автоматичному режимі
правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису)
алгоритм дій поліцейських
оформлення матеріалів справ про порушення правил дорожнього руху
фіксація правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху
судове оскарження постанов у справах про адміністративні правопорушення
судова практика
Issue Date: 2020
Publisher: Видавець Біла К.О.
Citation: Миронюк Р.В. Алгоритми дій поліцейського при оформленні матеріалів про порушення правил дорожнього руху та у випадку оскарження постанови поліцейського до суду : наук.-практ. рек. / Р.В. Миронюк, Д.В. Голобородько. – Дніпро : Видавець Біла К.О., 2020. – 64 с.
Abstract: Науково-практичні рекомендації «Алгоритми дій поліцейського при оформлені матеріалів про порушення правил дорожнього руху та у випадку оскарження постанови поліцейського до суду» підготовлені за ініціативи авторського колективу кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності ДДУВС з метою надання науково-обґрунтованих рекомендацій щодо процедури оформлення матеріалів про порушення правил дорожнього руху та у випадку оскарження постанови поліцейського до суду. В межах науково-практичних рекомендацій на досягнення їх мети авторами розкрито повноваження поліцейських по оформленню матеріалів справ про порушення правил дорожнього руху, визначено алгоритм дій поліцейських при безпосередньому виявленні та оформленні матеріалів про порушення правил дорожнього руху, з’ясовано правові засади та порядок діяльності поліцейських по оформленню матеріалів справ про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі; визначено особливості розгляду справ про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, а також особливості судового оскарження постанов у справах про адміністративні правопорушення, винесених працівниками Національної поліції (за результатами судової практики). В результаті надані методичні рекомендації щодо застосування поліцейськими адміністративно-деліктного законодавства у сфері безпеки дорожнього руху. Вони можуть стати у нагоді як наочний посібник по застосуванню поліцейськими норм адміністративно-деліктного законодавства за порушення ПДР та можуть бути використані в навчальному процесі ЗВО України.
URI: http://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/5098
Appears in Collections:Голобородько Д.В.
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Методичні рекомендації
Миронюк Р.В.

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Метод. рекомендації__Оскарження_Миронюк.pdf865,01 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.