МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ : [21] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 21
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
Методичн_ реккомендац_ї_право.pdf.jpg2023Методичні рекомендації щодо підготовки до семінарських занять з навчальної дисципліни «Право в публічному управлінні»Сидоренко, Н. С.
МР_Євроінтеграція.pdf.jpg2023Євроінтеграція, міжнародне публічне управління та безпекаТрещов, М.М.
МР_ДРЕ_ЕД (1).pdf.jpg2023Методичні рекомендації до тренінгів з економічної діагностики державних підприємств з дисципліни «Державне регулювання економіки» (для здобувачів першого рівня вищої освіти зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування)Трещов, М. М.
МР_ДУуСНБ.pdf.jpg2023Державне управління у сфері національної безпекиТрещов, М.М.
МР_ДРЕ.pdf.jpg2023Державне регулювання економікиТрещов, М.М.
МР_Бюджетна_політика.pdf.jpg2023Бюджетний процес та бюджетна політикаТрещов, М.М.
МР_Стратегічне планування розвитку територій.pdf.jpg2023Стратегічне планування розвитку територійМунько, А.Ю.
МР_Управління науковими проєктами в публічній сфері.pdf.jpg2023Управління науковими проєктами в публічній сферіТрещов, М.М.
МР_Реалізація цілей сталого розвитку територій (3).pdf.jpg2023Реалізація цілей сталого розвитку територій: методичні рекомендації для вивчення навчальної дисципліни (для здобувачів третього рівня вищої освіти зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування)Мунько, А.Ю.
МР_Стратегічне та антикризове управління.pdf.jpg2022Стратегічне та антикризове управлінняТрещов, М.М.
МР_Регіональне управління.pdf.jpg2022Регіональне управлінняШевченко, С.О.; Мунько, А.Ю.
МР_Публічні фінанси.pdf.jpg2022Публічні фінансиШевченко, С.О.; Трещов, М.М.
МР_Податкове регулювання_ср.pdf.jpg2022Методичні рекомендації для самостійного опрацювання тем навчальної дисципліни «Податкове регулювання та управління фіскальними ризиками» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»Трещов, М.М.
МР_Податкове регулювання_сз пз.pdf.jpg2022Методичні рекомендації для проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Податкове регулювання та управління фіскальними ризиками» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»Трещов, М.М.
МР_Місцеве самоврядування.pdf.jpg2022Місцеве самоврядування в системі публічного управлінняШевченко, С.О.
Управління персоналом в ПС.pdf.jpg2022Управління персоналом в публічній службіСидоренко, Н.С.
Программа атестаційного екзамену_2021.pdf.jpg2022Програма комплексного атестаційного екзамену для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»Шевченко, С.О.; Трещов, М.М.; Сидоренко, Н.С.; Мунько, А.Ю.
МР_практика_бакалаври.pdf.jpg2022Програма та методичні рекомендації для проходження практики здобувачами першого рівня вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адмініструванняШевченко, С.О.; Трещов, М.М.; Сидоренко, Н.С.; Мунько, А.Ю.; Лєбєдєва, Я.В.
МР_Організаційно-правові засади ПС.pdf.jpg2022Організаційно-правові засади публічної служби в УкраїніШевченко, С.О.; Сидоренко, Н.С.
МР_Бюджетне прогнозування.pdf.jpg2022Бюджетне прогнозуванняТрещов, М.М.; Мунько, А.Ю.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 21