Методичні рекомендації : [18] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 18 of 18
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
МР_Управління науковими проєктами в публічній сфері.pdf.jpg2022Управління науковими проєктами в публічній сферіТрещов, М.М.
МР_Реалізація цілей сталого розвитку територій (3).pdf.jpg2022Реалізація цілей сталого розвитку територій: методичні рекомендації для вивчення навчальної дисципліни (для здобувачів третього рівня вищої освіти зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування)Мунько, А.Ю.
МР_Стратегічне та антикризове управління.pdf.jpg2022Стратегічне та антикризове управлінняТрещов, М.М.
МР_Регіональне управління.pdf.jpg2022Регіональне управлінняШевченко, С.О.; Мунько, А.Ю.
МР_Публічні фінанси.pdf.jpg2022Публічні фінансиШевченко, С.О.; Трещов, М.М.
МР_Податкове регулювання_ср.pdf.jpg2022Методичні рекомендації для самостійного опрацювання тем навчальної дисципліни «Податкове регулювання та управління фіскальними ризиками» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»Трещов, М.М.
МР_Податкове регулювання_сз пз.pdf.jpg2022Методичні рекомендації для проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Податкове регулювання та управління фіскальними ризиками» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»Трещов, М.М.
МР_Місцеве самоврядування.pdf.jpg2022Місцеве самоврядування в системі публічного управлінняШевченко, С.О.
методичка АП 05.2022-1.pdf.jpg2022Адміністративне правоГолобутовський, Р.; Ільков, В.; Кусько, Р.; Дрозд, Т.
Управління персоналом в ПС.pdf.jpg2022Управління персоналом в публічній службіСидоренко, Н.С.
МР_Організація надання адмін послуг - отправ.pdf.jpg2022Організація надання адміністративних послугСидоренко, Н.С.
МР_Організаційно-правові засади ПС.pdf.jpg2022Організаційно-правові засади публічної служби в УкраїніШевченко, С.О.; Сидоренко, Н.С.
МР_Бюджетне прогнозування.pdf.jpg2022Бюджетне прогнозуванняТрещов, М.М.; Мунько, А.Ю.
Методичка_маг_ПУА отправ.pdf.jpg2022Методичні рекомендації до виконання кваліфікаційної магістерської роботи для здобувачів вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» денної та заочної форм навчанняШевченко, С.О.; Трещов, М.М.; Сидоренко, Н.С.; Мунько, А.Ю.
1.1  policy brief_1_eng.pdf.jpg2019Громадянське суспільство проти корупції в Україні: політичні ролі, стратегії адвокації та впливБадер, М.; Гус, О.; Мелешевич, А.; Нестеренко, О.
Методичні рекомендації адмінка.pdf.jpg2018Порядок та процедура притягнення до відповідальності замовників та учасників процедур конкурсних торгів за порушення Закону України «Про публічні закупівлі»Дараган, В.В.; Бобров, Д.Ю.
МIГРАЦIЙНЕ ПРАВО СІР.pdf.jpg2018Міграційне право: метод. рек. для самостійної та індивідуальної роботиГрицай, І.О.; Тарасенко, Ю.М.
МIГРАЦIЙНЕ ПРАВО СЗ.pdf.jpg2018Міграційне право: метод. рек. для підготовки до семінарських занятьГрицай, І.О.; Тарасенко, Ю.М.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 18 of 18