Пошук


Почати новий пошук
Додати фільтри:

Використовуйте фільтри для уточнення результатів пошуку.


Результати 1-10 зі 472.
Знайдені матеріали:
Попередній переглядДата випускуНазваАвтор(и)
18.pdf.jpg2017Правова природа та сутність адміністративно-правових спорівФоменко, А.Є.; Fomenko, A.Ye.
23.pdf.jpg2018Окремий погляд на допустимість повернення протоколу про адміністративне правопорушення на доопрацюванняГолобородько, Д.В.
11.pdf.jpg2017Окремі питання адміністративно-правової кваліфікації ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітейГолобородько, Д.В.
7.pdf.jpg2019Вилучення харчових продуктів та порядок їх зберіганняВаврищук, А.Є.
13.pdf.jpg2017Відсторонення від роботи осіб, які виконують функції держави, у разі вчинення ними корупційного правопорушенняМежевська, Л.В.
83.pdf.jpg2019Ювенальна політика як складова національної безпекиОпацький, Р.М.
2.pdf.jpg2018Концептуалізація феномена корупціїНаливайко, Л.Р.
11.pdf.jpg2018Службове право у системі національного права: адміністративно-правовий аспектПрипутень, Д.С.
Посібник ЦЗ у схемах н печать.pdf.jpg2018Цивільний захист у схемахСобакарь, А.О.; Казначеєв, Д.Г.; Поливанюк, В.Д.; Бойко, О.І.
МР_Податкове регулювання_ср.pdf.jpg2022Методичні рекомендації для самостійного опрацювання тем навчальної дисципліни «Податкове регулювання та управління фіскальними ризиками» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»Трещов, М.М.