Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/3750
Назва: Механізм забезпечення принципу гендерної рівності: теорія та практика
Автори: Грицай, І.О.
Ключові слова: принцип гендерної рівності
механізм забезпечення принципу
гендерна політика в Україні
гендерне бюджетування
гендерна експертиза
практика Європейського суду з прав людини
діяльність громадських організацій
Дата публікації: 2018
Видавництво: Хай-Тек Прес
Бібліографічний опис: Грицай І. О. Механізм забезпечення принципу гендерної рівності: теорія та практика: монографія / І.О. Грицай. — К.: «Хай-Тек Прес», 2018. — 560 с.
Короткий огляд (реферат): Монографія присвячена проблемам теорії та практики механізму забезпечення принципу гендерної рівності. У роботі розкривається поняття, сутність та взаємозв’язок із суміжними категоріями принципу гендерної рівності. Аналізуються наукові дослідження та методологія у сфері принципу гендерної рівності. Акцентується на механізмі забезпечення принципу гендерної рівності, визначаються його поняття, елементи. Надається загальна характеристика нормативно-правової та інституційної складових механізму забезпечення принципу гендерної рівності в Україні. Також у роботі досліджуються питання гендерної політики в Україні, забезпечення принципу гендерної рівності у парламенті та збройних силах. Надається характеристика гендерної експертизи та гендерного бюджетування у механізмі забезпечення принципу гендерної рівності. Розкриваються питання забезпечення принципу гендерної рівності у сфері місцевого самоврядування; діяльності громадських організацій у сфері забезпечення принципу гендерної рівності; практики Європейського суду з прав людини у сфері забезпечення принципу гендерної рівності. Видання розраховано на науковців, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, викладачів, здобувачів вищої освіти, громадські організації, а також усіх тих, хто цікавиться проблематикою механізму забезпечення принципу гендерної рівності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/3750
ISBN: 978-966-910-033-7
Розташовується у зібраннях:Грицай І.О.
Монографії
МОНОГРАФІЇ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Грицай І.О._монографія.pdf2,77 MBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.