Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/2890
Title: Методичні рекомендації для підготовки до самостійної та індивідуальної роботи з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи України» для здобувачів вищої освіти ФПФПНП ННІ ЗНПК, що навчаються на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти, спеціальність 081 – «Право»
Authors: Федченко, В.М.
Бойко, О.П.
Лазарева, Д.В.
Citation: Федченко В.М. Методичні рекомендації для підготовки до самостійної та індивідуальної роботи з навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи України» для здобувачів вищої освіти ФПФПНП ННІ ЗНПК, що навчаються на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти, спеціальність 081 – «Право» / В.М. Федченко, О.П. Бойко, Д.В. Лазарева. – Дніпро: ДДУВС, 2019. – 75 с.
Issue Date: 2019
Publisher: ДДУВС
Keywords: правосуддя
судова влада
Конституційний Суд України
прокуратура
Служба безпеки України
Державне бюро розслідувань
Національна поліція
органи досудового розслідування
державний кордон
протидія корупції
Abstract: Методичні рекомендації підготовлено відповідно до програми навчальної дисципліни «Судові та правоохоронні органи України». Самостійне вивчення теоретичного курсу необхідне для розуміння правових норм, в яких регламентуються, тлумачаться встановлена система, структура судових та правоохоронних органів держави, їх засади діяльності, функції,повноваження, а також теоретичні погляди на соціальне призначення судових та правоохоронних органів. Розраховано на здобувачів вищої освіти і викладачів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх тих, хто цікавиться питаннями судових та правоохоронних органів України.
URI: http://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/2890
Appears in Collections:Бойко О.П.
Лазарева Д.В.
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Методичні рекомендації
Федченко В.М.

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Метод реком для підг до С та ІР СПОУ.pdf819,99 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.