Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/2064
Title: Повноваження та обов’язки слідчого під час застосування інституту адміністративної відповідальності у ході досудового розслідування кримінальних проваджень, у тому числі у разі закриття кримінального провадження, але за наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення
Authors: Бабанін, С.В.
Голобородько, Д.В.
Захарко, А.В.
Миронюк, Р.В.
Соколова, О.Ю.
Черняк, Н.П.
Citation: Повноваження та обов’язки слідчого під час застосування інституту адміністративної відповідальності у ході досудового розслідування кримінальних проваджень, у тому числі у разі закриття кримінального провадження, але за наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення: метод. рек. / С.В. Бабанін [та ін.]. – Дніпро: ДДУВС, 2018. – 34 с.
Issue Date: 2018
Publisher: ДДУВС
Keywords: повноваження слідчого
інститут адміністративної відповідальності у ході досудового розслідування
адміністративне правопорушення
процесуальні документи
Abstract: Розкрито загальну характеристику повноважень та обов’язків слідчого в разі виявлення ознак адміністративного правопорушення. Системно досліджено найбільш поширені суміжні склади адміністративних і кримінальних правопорушень, особливості їх кваліфікації. Проаналізовано повноваження слідчих у разі закриття кримінального провадження, але за наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення. Розглянуто особливості кваліфікації та процесуальний порядок діяльності слідчих органів Національної поліції у разі виявлення ознак правопорушень, передбачених частиною четвертою статті 184, статтями 185–4 та 185–11 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
URI: http://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/2064
Appears in Collections:Бабанін С.В.
Голобородько Д.В.
Захарко А.В.
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Методичні рекомендації
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Миронюк Р.В.
Черняк Н.П.

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Мет рек повнов слід адм відп 1.pdf493,49 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.