Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/1381
Title: Методичні рекомендації з використання навчально-тренінгового комплексу «Криміналістичний полігон» для проведення навчальних занять з дисципліни «Криміналістика», «Основи криміналістики», «Тактико-спеціальна підготовка»
Authors: Черевач, О.М.
Іванчишин, І.І.
Мискова, Г.М.
Павлова, Н.В.
Сіроштан, Ю.В.
Шапарь, А.О.
Keywords: криміналістично-тактичний полігон
рольова ігра
Issue Date: 2013
Publisher: Криворізький факультет ДДУВС
Citation: Методичні рекомендації з використання навчально-тренінгового комплексу «Криміналістичний полігон» для проведення навчальних занять з дисципліни «Криміналістика», «Основи криміналістики», «Тактико-спеціальна підготовка» / уклад: Черевач О.М. та ін. – Кривий Ріг: Криворізький факультет ДДУВС, 2013. – 117с.
Abstract: Формування спеціальних якостей, практичних навичок і пристосування до різноманітних ситуацій можна досягти в ході спеціальних реаліті-тренінгів, які мають базуватися на достатньому рівні підготовки майбутнього професіонала-правоохоронця. Практичному навчанню сприяє проведення рольових ігор, в ході яких здійснюється відпрацювання навичок поведінки. Вищезазначені особливості спонукають педагогічний склад до проведення занять - тренінгів в умовах, максимально наближених до реальної обстановки, на тактико-криміналістичному полігоні.
URI: http://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/1381
Appears in Collections:Методичні рекомендації
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Методичні рекомендації
Павлова Н.В.

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
МР Крим-тактич полігон.pdf7,98 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.