Browsing by Author Бородулькіна, Т.О.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
статья вальдорф_Бородулькина.pdf.jpg2015Вальдорфська педагогіка як здоров’язберігаюча та оздоровча освітня системаБородулькіна, Т.О.
402.pdf.jpg2020Вальдорфська педагогіка: психологічний вимірБородулькіна, Т.О.
Стаття ЗАПОРІЗЬКИЙ ВАЛЬДОРФСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ_досвід та перспективи.pdf.jpg2019Запорізький вальдорфський експеримент: досвід і перспективиБородулькіна, Т.О.
Стаття_метафора_Бородулькина.pdf.jpg2012Метафора в процесі професійної підготовки майбутніх психологівБородулькіна, Т.О.
Статья_метафорич тренинг_Бородулькина.pdf.jpg2012Метафоричний тренінг як інноваційна психотехнологія навчання студентів-психологівБородулькіна, Т.О.
ТЕЗИ Бородулькіна_Тернопіль.pdf.jpg2018Особливості дивергентного мислення молодших школярів в умовах впровадження вальдорфської педагогіки в загальноосвітньому навчальному закладіБородулькіна, Т.О.
статья_Бородулькина_Межинская.pdf.jpg2014Представленість емоційних станів людини в зовнішній рекламіБородулькіна, Т.О.; Межинська, Г.В.
Бородулькина статья_психолог_клиент .pdf.jpg2011Психолог та клієнт в психосемантичному просторі образу професії майбутніх психологівБородулькіна, Т.О.
Бородулькина_ стаття_преподаватели.pdf.jpg2012Психосемантичний аналіз ставлення до викладачів у майбутніх психологів та соціальних працівниківБородулькіна, Т.О.
статья_служение Бородулькина.pdf.jpg2013Психосемантичний аналіз ставлення до служіння у майбутніх психологівБородулькіна, Т.О.
Бородулькіна Т.О. Розвивальний аспект викладання навчального курсу Вступ до спеціальності психологія.pdf.jpg2017Розвивальний аспект викладання навчального курсу «Вступ до спеціальності: психологія»Бородулькіна, Т.О.