НАУКОВІ СТАТТІ : [130] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 130
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2019Гарантії прав працівників на безпечні умови праціСобакарь, А.О.
2019Порівняльно-правовий аспект оцінки діяльності підрозділів національної поліції України у порівнянні із зарубіжним досвідомБіліченко, В.В.
2019Шляхи покращення взаємодії поліції і населення в умовах реформування правоохоронної системиБіліченко, В.В.
2019Деякі аспекти охорони прав і свобод людини при забезпеченні публічної безпеки та порядкуБойко, О.П.; Мельник, Ю.С.
2019Деякі аспекти міжнародної протидії злочинам, скоєним за допомогою інформаційних технологійВолков, Ю.М.; Лукомська, А.А.
2019Міжнародний досвід протидії правопорушенням у сфері забезпечення публічного порядку та безпекиВолков, Ю.М.; Хованова, Д.О.
2019Удосконалення взаємодії правоохоронних органів з органами державної влади, місцевого самоврядування з метою протидіяння порушенням та злочинам під час підготовки до місцевих виборівЗавгородній, Д.А.; Федорцов, Д.В.
2019Шляхи до самозахисту громадянського суспільства: легалізація зброїЗеленський, Є.С.; Дегтяр, В.А.
2019Європеїзація та застосування досвіду зарубіжних країн у діяльності Національної поліціїЗеленський, Є.С.; Ніколаєва, В.Ю.
2019Актуальні питання придбання вогнепальної зброї з метою самозахисту від протиправних посяганьЛопаєва, О.М.; Никифорова, О.А.
2019Національна поліція в системі суб’єктів надання соціальних та сервісних публічних послугМиронюк, С.А.
2019Деякі аспекти легалізації зброї в Україні з метою самозахисту з урахуванням міжнародного досвідуМоскалець, А.П.; Пархоменко, А.О.
2019Особливості забезпечення публічної безпеки і порядку в УкраїніНаточій, А.Д.; Латиш, А.В.
2019Тактичні вимоги до працівника національної поліції щодо забезпечення публічного порядку під час проведення масових заходівНикитенко, Д.С.; Біліченко, В.В.
2019Європезація та застосування досвіду зарубіжних країн у діяльності Національної поліціїНіколаєва, В.Ю.; Зеленський, Є.С.
2019Забезпечення особистої безпеки поліцейського під час застосування превентивних заходівПоливанюк, В.Д.; Джафаров, Ш.З.
2019Деякі acпeкти пpaвooxopoннoї функцiї МВС УкраїниПоливанюк, В.Д.; Штирхунова, А.Д.
2019Додержання заходів безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю під час забезпечення публічного порядку та безпекиТимофєєв, В.П.; Савела, Є.А.
2019Порівняльна характеристика правових аспектів застосування вогнепальної зброї поліцейськими під час охорони публічного порядку в Україні та ФранціїТокар, А. А.; Матвієнко, Є. І.
2019Забезпечення прав, свобод та законних інтересів громадян під час проведення масових заходівФедоров, Е.В.; Біліченко, В.В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 130