Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/4947
Title: Криміналістичне забезпечення розслідування хуліганства, пов’язаного з опором представникові влади або громадськості, який виконує обов’язки з охорони громадського порядку
Authors: Герасимчук, С.С.
Чаплинський, К.О.
Єфімов, М.М.
Keywords: криміналістична характеристика
особа потерпілого
особа злочинця
досудове розслідування
типові слідчі ситуації
тактика проведення окремих слідчих (розшукових) дій
Issue Date: 2020
Publisher: Видавничий дім «Гельветика»
Citation: Герасимчук С.С. Криміналістичне забезпечення розслідування хуліганства, пов’язаного з опором представникові влади або громадськості, який виконує обов’язки з охорони громадського порядку : монографія / С.С. Герасимчук, К.О. Чаплинський, М.М. Єфімов. – Херсон: Видавничий дім «Гельветика», 2020. – 238 с.
Abstract: Монографію присвячено аналізу складного та багатоаспектного явища – розслідуванню хуліганства, пов’язаного з опором представникові влади або громадськості, який виконує обов’язки з охорони громадського порядку. У роботі, з урахуванням сучасного стану розвитку наук криміналістики та кримінального процесу, розглянуті особливості розслідування досліджуваної категорії кримінальних правопорушень. Авторами розглядається структура криміналістичної характеристики хуліганства, а також надається докладний аналіз її структурних елементів та кореляційних зв’язків між ними. Значна увага зосереджена на висвітленні організаційно-тактичних особливостей проведення слідчих (розшукових) дій при розслідуванні визначеного кримінально-караного діяння. Крім того, викладено особливості використання спеціальних знань у зазначеній категорії кримінальних проваджень. Для фахівців криміналістики, кримінального процесу, оперативно- розшукової діяльності, науковців інших юридичних спеціальностей, науково-педагогічного складу закладів вищої освіти, здобувачів, курсантів, слухачів та практичних співробітників правоохоронних органів.
URI: http://er.dduvs.in.ua/handle/123456789/4947
ISBN: 978-966-992-068-3
Appears in Collections:МОНОГРАФІЇ
Монографії
Чаплинський К.О.
Єфімов М.М.Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.